Ogłoszenia parafialne na Poniedziałek Wielkanocny

Poniedziałek Wielkanocny                                                                                       1 IV 2024r.

Ogłoszenia Parafialne

1. Msze św. w Oktawie Wielkanocy codziennie o godz.8.00 i 18.00. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy o godz.17.30 na nabożeństwo pierwszo czwartkowe z modlitwami o powołania kapłańskie i zakonne. Po mszy św. spotkanie z grupą młodszą młodzieży, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania
  3. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych na Pleszówku od godz. 8.00 w Modrzycy w sobotę również od godz.8.00. Spowiedź św. w piątek od godz.17.00 przy wystawionym Najświętszym Sakramencie. Zakończenie adoracji przed mszą świętą o godz.17.45. Po mszy św. spotkanie z młodzieżą klas ósmych, która 1 maja przyjmie sakrament bierzmowania.
  4. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca, które rozpocznie msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny o godz.8.00
  5. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca po mszy św. o godz.12.30. Po każdej mszy św. nabożeństwo eucharystyczne w czasie którego odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Realizujemy nasze zobowiązania na Dar Serca.
  6. Przyszła niedziela to niedziela Miłosierdzia Bożego. W przyszłą niedzielę do puszek będziemy zbierać ofiary na działalność charytatywną Caritas na rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia..
  7. W najbliższy piątek w Oktawie Wielkanocy nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.

Ks. Jerzy Frąckowiak