Ogłoszenia parafialne na XIII niedzielę zwykłą

XIII Niedziela zwykła                                                                                                       30.VI 2019r.

Ogłoszenia Parafialne

1. We wtorek wyrusza z Otynia na Jasną Górę piesza pielgrzymka Duszpasterstwa Rolników naszej diecezji. Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki o godz.6.00 w sanktuarium w Otyniu.
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o godz. 17.30 nabożeństwo pierwszo czwartkowe z modlitwami o powołania kapłańskie i zakonne. W piątek odwiedziny chorych od godz.8.00 na Pleszówk, w Modrzycy w sobotę od godz.8.00. Spowiedź św. w piątek od godz.17.00 przy wystawionym Najświętszym Sakramencie. Zakończenie spowiedzi o 17.45 i zakończenie adoracji nabożeństwem pierwszo piątkowym. Msza św. o godz.18.00.

Ks. Jerzy Frąckowiak