Ogłoszenia parafialne na XIII niedzielę zwykłą

XIII Niedziela zwykła                                                                                              30 VI 2024r.

Ogłoszenia Parafialne

1. 1 lipca wyrusza z Otynia na Jasną Górę piesza pielgrzymka Duszpasterstwa Rolników naszej diecezji.
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek , sobota i niedziela miesiąca. W czwartek o godz. 17.30 nabożeństwo pierwszo czwartkowe z modlitwami o powołania kapłańskie i zakonne. W piątek odwiedziny chorych od godz.8.00 na Pleszówku, w Modrzycy w sobotę od godz.8.00. Spowiedź św. w piątek od godz.17.00 przy wystawionym Najświętszym Sakramencie. Zakończenie spowiedzi o 17.45 i zakończenie adoracji nabożeństwem pierwszo piątkowym. Msza św. o godz.18.00.
  3. W sobotę  zapraszamy o godz.8.00 na nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca, które rozpocznie msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.
  4. W niedzielę zmiana tajemnic żywego różańca po mszy św. o godz.12.30. Po każdej mszy św. nabożeństwo eucharystyczne. Realizujemy nasze zobowiązania na dar serca.
  5. Dzisiaj do puszek zbieramy ofiary na pomoc w zorganizowaniu ”Przystanka Jezus” na tak zwanym Woodstoku.
  6. W miesiącach wakacyjnych /lipiec, sierpień/będzie odprawiana w dni powszednie jedna msza św. o godz.18.00.

Ks. Jerzy Frąckowiak