Ogłoszenia parafialne na XXIV niedzielę zwykłą

XXIV Niedziela zwykła                                                                                                                    17 IX 2023r.

                                    Ogłoszenia Parafialne

  1. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz.11.00 spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do przyjęcia pierwszej komunii św. przed wręczeniem różańców.
  2. W sobotę 23 września zapraszamy mężczyzn, mężów i ojców na mszę św. o godz.8.00, która zostanie odprawiona w ich intencji i spotkanie formacyjne. Zapraszamy mężczyzn, do włączenia się i przynależność  do grupy męskiej „św. Józefa”, w której, będzie można pogłębić swoje życie modlitewne ale też w większym stopniu służyć całej społeczności parafialnej.
  3. W piątek tradycyjnie zapraszamy na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu po mszy św. wieczornej.
  4. Zapraszamy dzieci do śpiewu w scholii dziecięcej. Próby w sobotę o godz.12.00. Zapraszamy młodzież do śpiewu i próbach scholii młodzieżowej, która prowadzi oprawę muzyczną mszy św. niedzielnych o godz.18.00
  5. Zapraszamy na tradycyjną pielgrzymkę Żywego Różańca, Margaretek oraz chętnych do Rokitna 7 X w sobotę. Koszt 40 zł. Wyjazd o godz.8.15.
  6. Jutro 18.IX w kościele pw. Św. Barbary o godz.10.30 zostanie odprawiona msza św. w intencji Sybiraków.

                                                                           Ks. Jerzy Frąckowiak
                                                                                     Proboszcz