Ogłoszenia parafialne na XXVII niedzielę zwykłą

XXVII Niedziela zwykła                                                                                                                    6 X 2019r.

Ogłoszenia Parafialne

1. Codziennie o godz.17.15 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, również w niedzielę.
  2. 13 października w przyszłą niedzielę zapraszamy na nabożeństwo fatimskie o godz.19.00.Prosimy ze sobą przynieść świece. Różaniec w tym dniu  w czasie procesji z figurą Maryi.
  3. W przyszłą niedzielę Dzień Papieski, zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia, żywy pomnik pomocy dla zdolnej młodzieży z biedniejszych rodzin.
  4. W przyszłą niedzielę młodzież przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania obie grupy będzie miała swoje spotkanie w parafii św. Antoniego o godz.16.00.

Ks. Jerzy Frąckowiak