Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkanocną

III niedziela Wielkanocna                                                                             14 IV 2024r.

Ogłoszenia Parafialne

1. W piątek po mszy św. wieczornej zapraszamy na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu.
  2. W czwartek o godz.18.00 msza św. w intencji mężczyzn i spotkanie formacyjne po mszy św. Zaprasza grupa męska „św. Józefa”
  3. W sobotę trzecią miesiąca zapraszamy na pieszą pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju w Otyniu. Wyjście o godz.9.30 spod naszego kościoła.
  4. W sobotę 20 kwietnia rozpoczynamy Misję Świętą w naszej parafii. Poprowadzą ją Ojcowie Oblaci z Gorzowa Wlkp. Plan misji można otrzymać u ministrantów, jak również modlitwę o dobre przeżycie misji.
  5. Przyszła niedziela jest trzecią niedzielą miesiąca. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na remonty w naszej parafii.
  6. Składam serdeczne podziękowanie za pomoc w demontażu dekoracji świątecznych, posprzątanie kościoła. „Bóg zapłać”

Ks. Jerzy Frąckowiak